ORDU MALİ MÜŞAVİRLER ODASI 1-7 MART MUHASEBE HAFTASI KAPSAMINDA ORDU İŞKUR İL MÜDÜRÜ İSA KAYMAK’A ZİYARETTE BULUNDU.

Ordu Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Bahadır BAŞ ve Kurul Üyeleri, her yıl 1-7 Mart tarihleri arasında kutlanan, “Muhasebe Haftası” etkinlikleri çerçevesinde Ordu İşkur İl Müdürü İsa KAYMAK’ı makamında ziyaret ettiler.

Ziyarete Ordu Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Bahadır BAŞ ve Beraberinde Oda Sekreteri Mehmet Ender SÖNMEZ, Oda Saymanı Orhan Murat GÜR, Yönetim Kurulu Üyesi Ercan KIR, Disiplin Kurulu Başkanı Murat BAŞARAN SAĞRA ve TESMER Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Tuğrul ODABAŞ katıldı.

Oda Başkanı Bahadır BAŞ, günün anısına Ordu İŞKUR İl Müdürü İsa KAYMAK’a çiçek ve 2018 yılı Gelir Vergisi Beyanname Düzenleme Rehberi kitabı takdim etti.

Ziyarette Oda Başkanı Bahadır BAŞ odanın çalışmaları hakkında açıklamalarda bulunarak, Ordu İş Kurumu İl Müdürlüğü ile bugüne kadar birlikte gerçekleştirdikleri çalışmalardan olumlu neticeler elde edildiğini, bu nedenle de İl Müdürü İsa KAYMAK’a teşekkür ettiklerini belirtti.

İŞKUR İl Müdürü İsa KAYMAK; “Muhasebecilik, meşakkatli ve özveri isteyen bir meslek olduğu kadar ekonomiye katkı sunan önemli bir meslektir. İşkur ile İşverenin buluşmasında önemli bir veri akışı sağlayan siz değerli meslek mensuplarımızın bu vesile ile 1-7 Mart Muhasebe Haftasını tebrik ediyorum.” dedi.