ORDU MALİ MÜŞAVİRLER ODASI 1-7 MART MUHASEBE HAFTASI KAPSAMINDA ORDU TİCARET BORSASI BAŞKANI ZİVER KAHRAMAN’A ZİYARETTE BULUNDU.

Ordu Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Bahadır BAŞ ve Kurul Üyeleri, her yıl 1-7 Mart tarihleri arasında kutlanan, “Muhasebe Haftası” etkinlikleri çerçevesinde Ordu Ticaret Borsası Başkanı Ziver KAHRAMAN’ı makamında ziyaret ettiler.

Ziyarete Ordu Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Bahadır BAŞ ve Beraberinde Oda Sekreteri Mehmet Ender SÖNMEZ, Oda Saymanı Orhan Murat GÜR, Yönetim Kurulu Üyesi Ercan KIR ve TESMER Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Tuğrul ODABAŞ katıldı.

Oda Başkanı Bahadır BAŞ, günün anısına Ordu Ticaret Borsası Başkanı Ziver KAHRAMAN’a çiçek ve 2018 yılı Gelir Vergisi Beyanname Düzenleme Rehberi kitabı takdim etti.

1-7 Mart Muhasebe Haftası etkinlikleri kapsamında yapılan etkinleri ve çalışmaları anlatan Oda Başkanı Bahadır BAŞ; ‘‘Sizler hem sosyal hem de ekonomik anlamda ülkemizin ve şehirlerin gelişmesine önemli katkıda bulunan kurumların başında geliyorsunuz. Muhasebe mesleğinin dünyanın en eski mesleklerinden birisidir. Bu anlamlı haftamızda bizleri kabul ettiğiniz için teşekkür ederiz” diye konuştu.

Ticaret hayatında muhasebecilerin çok önemli bir yeri olduğunu ifade eden Ticaret Borsası Başkanı Ziver KAHRAMAN; ‘‘Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Bahadır BAŞ’ın nezdinde tüm Muhasebecilerin Haftasını kutlarım.’’ dedi.