ORDU MALİ MÜŞAVİRLER ODASI 1-7 MART MUHASEBE HAFTASI KAPSAMINDA ORDU VALİSİ SEDDAR YAVUZ’A ZİYARETTE BULUNDU.

Ordu Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Bahadır BAŞ ve Kurul Üyeleri, her yıl 1-7 Mart tarihleri arasında kutlanan, “Muhasebe Haftası” etkinlikleri çerçevesinde ilk olarak Ordu Valisi Seddar YAVUZ’u makamında ziyaret ettiler.

Ziyarete Ordu Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Bahadır BAŞ ve Beraberinde Oda Sekreteri Mehmet Ender SÖNMEZ, Oda Saymanı Orhan Murat GÜR, Yönetim Kurulu Üyesi Ercan KIR, Denetleme Kurulu Başkanı TUNCAY UZUNÇAKMAK, Disiplin Kurulu Başkanı Murat BAŞARAN SAĞRA ve TESMER Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Tuğrul ODABAŞ katıldı.

Oda Başkanı Bahadır BAŞ tarafından Ordu Valisi Seddar YAVUZ’a çiçek ve 2018 yılı Gelir Vergisi Beyanname Düzenleme Rehberi kitabı takdim etti.

Ziyarette konuşan Oda Başkanı Bahadır BAŞ, "Her yıl 1-7 Mart tarihlerinde ‘Muhasebeciler Haftasını’’ çeşitli etkinlikler ile kutlandığını ifade etti.
1 – 7 Mart Muhasebe Haftası etkinlikleri hakkında bilgiler veren Oda Başkanı Bahadır BAŞ; Ordu Valisi Seddar YAVUZ’un göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ediyorum’’. dedi. 
Oda Başkanı Bahadır BAŞ muhasebecilik ve mali müşavirlik mesleğinin genel durumu hakkında çeşitli bilgiler verdi.

Ordu Valisi Seddar YAVUZ, ziyaretçilere kalem hediye etti.