ORDU SMMMO’DA GELENEKSEL BAYRAMLAŞMA TÖRENİ YAPILDI.

16.06.2018 Cumartesi Günü, Ramazan Bayramı’nın ikinci gününde Oda hizmet binasında geleneksel olarak düzenlenen bayramlaşma törenine Oda Başkanı Bahadır BAŞ, Oda Saymanı Orhan Murat GÜR, Oda Sekreteri Mehmet Ender SÖNMEZ, Disiplin Kurulu Başkanı Murat BAŞARAN SAĞRA, Denetleme Kurulu Başkanı Tuncay UZUNÇAKMAK, Haksız Rekabetle Mücadele Kurulu Başkanı Sayit GÜLTEPE, MedikalPark Genel Müdürü Halil İbrahim ÇALIŞ İstanbul SMMM Odası Üyesi Fatih Mehmet ŞAHİN, Uludağ Üniversitesi SBMYO Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Bölüm Başkanı Öğr. Gör. Yaser Gürsoy, meslek mensupları ve stajyerler katıldı.

Bayramlaşma Töreni ile ilgili açıklama yapan Oda Başkanı Bahadır BAŞ; “Geleneklerine sahip çıkan meslektaşlarımız ile birlik ve beraberlik içerisinde mesleğimizi geleceğe taşıyacağız. Dayanışma, hoşgörü, sevgi, saygı ve kardeşlik gibi yüce değerleri yaşayıp paylaştığımız bir bayramı daha birlikte idrak etmenin sevinci içindeyiz.

İnsanları ayrışmaya, kavgaya, savaşa sürükleyenler değil, barışa, dostluğa ve kardeşliğe kavuşturanlar iyi anılır. Güzel olan; kavgalar, savaşlar olmadan, barış içerisinde, birbirimizi anlayarak ve saygı duyarak yaşayabilmektir. Bu duygularla herkesin birlik ve beraberlik içinde yaşadığı mutlu bayramlar temenni ediyorum. Tüm meslektaşlarımızın, stajyerlerimizin, muhasebe emekçilerinin ve ailelerinin Ramazan Bayramı’nı kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım. ''dedi.