ORDU SMMM ODASI’NDA İNDİRİM ANLAŞMALARINA BİR YENİSİ DAHA EKLENDİ.

Ordu Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası daha önce imzaladığı indirim protokollerine bir yenisini daha ekledi. Ordu Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Bahadır BAŞ ve Ordu Açı Koleji Yönetim Kurulu Başkanı İlhan ŞAHİN tarafından eğitim alanında indirim anlaşması imzalandı.

Ordu Açı Koleji ile imzalanan protokol gereği; ” Ordu Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası üyeleri ve stajyerlerinin çocuklarına %30 oranında, indirim sağlanacağı belirtildi.

Ordu Açı Koleji Yönetim Kurulu Başkanı İlhan Şahin; Ordu’da eğitim alanında kaliteli ve güvenilir bir adres olarak Ordu Açı Koleji’nin Ordu SMMM Odası ile yapmış olduğu anlaşmanın hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Ordu SMMM Odası Yönetim Kurulu Başkanı Bahadır BAŞ; “Oda üyelerimizin ve stajyerlerimizin çocuklarının kaliteli, nitelikli, başarılı bir eğitim almaları ve ülkemize hizmet etmeleri en büyük amacımızdır. Eğitim alanında Açı koleji ile yapılan bu protokol ile odamız üyeleri ve stajyerlerinin çocuklarının indirimli olarak kayıt olmaları için bu anlaşmayı imzalamış bulunmaktayız. Anlaşmamızın meslektaşlarımıza ve çocuklarımıza hayırlı olmasını diliyorum.’’dedi.