Ordu Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası ile

Özel Sevgi Sağlık Hastanesi arasında sağlık protokolü imzalandı.

Ordu Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası’nda gerçekleşen törende, anlaşma protokolü Ordu Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Bahadır BAŞ ve Özel Sevgi Sağlık Hastanesi Mesul Müdürü Dr. Aygen LAÇİN tarafından imzalandı. İmza törenine Ordu SMMM Odası Onursal Oda Başkanı Ertuğrul YÜKSEL ile Oda Mesleki Soruşturma ve Denetim Komisyonu Başkanı Gökhan ŞAHİN katıldı. Protokol kapsamında Ordu Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası’na bağlı üyeler, stajyerler, oda çalışanları  ile birinci derece yakınları Özel Sevgi Sağlık Hastanesi’nin sunduğu sağlık hizmetlerinden %20 indirimli olarak faydalanabilecekler.

İmza töreninde konuşan Ordu Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Bahadır Baş; “Oda üyelerimizin, çalışanlarımızın ve birinci derece yakınlarının ihtiyaç duyduklarında Ordu’nun sağlık alanında önde gelen kuruluşlarından Özel Sevgi Sağlık Hastanesi’nin sunduğu kaliteli sağlık hizmetlerinden indirimli olarak faydalanabilmesi için böyle bir protokol imzalıyoruz. Meslektaşlarımıza bu indirim protokolünün hayırlı olmasını diliyorum.   Ayrıca bize böyle bir imkan sağladıkları için de hastane yönetimine teşekkür ediyorum. “ dedi.

Özel Sevgi Sağlık Hastanesi Mesul Müdürü Dr. Aygen LAÇİN ise; “ Hastane olarak Ordu Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası ile bugün imzalamış olduğumuz indirim protokolü ile bugüne kadar imzaladığımız sağlık anlaşmalarına bir yenisini daha ekledik. Gerçekleştirmiş olduğumuz sağlık anlaşmaları çerçevesinde de hizmetlerimizi daha geniş kitlelere sunmaya devam ediyoruz. Bugün imzaladığımız anlaşmanın her iki taraf için de hayırlı olmasını diliyorum.” diye konuştu.